| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no.. s cenami "pražskými" jsem se potkala teď a to jsem čuměla..

Tak ty jsi znalec, firma, co má tak 300 účetních položek, pravidelně kontrolované saldo (jako volá, kdo dluží průběžně ) 5 zaměstnanců, měsíční plátce DPH, .. doklady v krabici, plné ručení, tj, že co dodá zpracujeme a všichni píšou nám. Jakože ani neví, že měl kontrolu na mzdy, že přišla výzva ke kontrolnímu hlášení,

dostává zprávu - ke dni.. zaplatit tolik a tolik .. a předávají se archivní doklady.

Tak mi řekli, že jsme drazí, že to konkurent umí za 3000..
Bádala jsem půl roku, jak to konkurent s online přístupem do účetních dat dělá, - uvidíš sama, pokud bys tuhle legrácku platila, to nejen, že bys nevydělala, to bys utopila v nákladech..

No, možná, kdybys měla podobných klientů za 3000 haldu.. ale vůbec nechápu, jak bys tam ta data dostala.

Jinak - 25 let.. a nezdražuji. Přijde mi, že spíše zlevňuji vzhledem k výsledkům firem, což určitě není dobře. Na straně druhé jsem se s cenami nemazala od počátku, tudíž mnozí klienti vědí, že pod něco nepůjdeme a že jim nic nebrání dojít si jinam...

ale fakt je, že servis, který děláme, je opravdu dost úpěnlivý, jakože bušíme, že "zaplatit zálohu na dani" - "Nepíšete, viděl jste zprávu?".. atd.


No a na superšpeky najímáme právníky a kolegy daňové a ti chtějí třeba 3000 za hodinu, ale to jsou superborci.


no a existují prý i účetní firmy, co účtují za rok 2000 za krabici dokladů. Nechci dělat zlé drby, ale prý tam sedí někdo, kdo zadává nebo nezadává doklady.. prostě jsou pojištění a ono na ně nedojde... a kdyby došlo, ten výdělek to pokryje.. to je fakt drb, co jsem zaslechla,

sama si to neumím představit, mně volají i kvůli konině v DPH nebo souhrnném hlášení. Na kontrolní mi přijde výzva rovnou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.