| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo,
mám to dost podobně. Znám asi tak tři lidi, kteří mají skvělou paměť, opravdu obdivuhodný všeobecný přehled, k tomu jsou špičky ve svém oboru (uznávaní vědci, odborníci), ale nikdy jsem od nikoho z nich neslyšela, že by se zmiňoval o své mimořádné inteligenci, dával „někomu něco sežrat“… takže jsou ti lidé „v kolektivu oblíbení“, nikdo jejich inteligenci nezpochybňuje a silně pochybuji, že by se někdy záměrně dělali hloupější.
A přiznám se, že bez ohledu na to, jestli jde o sport, hru na hudební nástroj nebo inteligenci se mi pokaždé, když někdo vytáhne, jak je v tom či onom skvělej, ne-li nejlepší, vybaví referent Puleček z Anděla na horách, co skáče dobře a skáče rád. Klidně v tom či onom skvělej být může, ale jakmile o tom začne mluvit, možné sympatie jdou strmě dolů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.