| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Darino, každá situace je jiná. Použila jsem příměr s myší.
Myší se nebojím, před plnou třídou jsem nezazmatkovala, ale ty děti jo. Lezly na lavice, některé na okno. Kus to byla malá davová psychóza (u některých), kus přehrávaly.
Z okna neskočily, z lavice nespadly, asi jsem to tenkrát zvládla. Nikdo si nestěžoval a myš se vrátila do díry pod tabuli.
Ale v paměti to mám těch asi pětadvacet let, nebyla to standardní situace, a to jsem do té doby řešila celkem s úspěchem leccos.

Když člověk pracuje s lidma, často ho překvapí něco, s čím ještě nikdy zkušenost neměl. Lidi se někdy chovají opravdu nevypočitatelně.
A holčička bude asi minimálně mírně hysterická, když si ještě stačila doma stěžovat.
Na spolužáka asi tolik nemyslela, jak bylo jemu po její scénce.
jsem pro, aby se věci rozkryly, ale na všech frontách.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.