| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kudlo, to mas tedy malo vyvinutou predstavivost
staci, kdyz si treba zenska chce udrzet dobre placenou praci a potrebuje na to hlidani, aby ji nevyhodili...jasne, mame zakonik prace atd., ale spis mi jde o ruzne OSVC, co maji sve klient a tam musi chodit, i kdyz je treba dite zrovna nemocne a manzel ma sve pracovni zavazky."

Ehm, 7mi, já jsem to tak dělala se DVĚMA dětma a BEZ hlídání, myslím, že představivost mám v tomto směru vyvinutou docela dost. ~;)

Zařídila jsem si to tak, že jsem nemusela chodit nikam. Pokud by to nešlo, tak bych poprosila pěstounku ~s~, ale to jsem nechtěla dělat moc často a už vůbec k nemocným dětem (přece jen už má svoje léta a přišlo by mi blbý ji ohrozit nějakou chorobou).

A kdyby ta možnost tady nebyla, tak by musel v prvé řadě nastoupit manžel (proč by jeho pracovní závazky měly platit víc než ty moje, když rodiče jsme oba stejně?), popřípadě placená síla (člověk, kterej si chce "udržet dobře placenou práci" snad nebude mít problém pustit chlup za hlídání?

Ano, stálo mě to "kariérní postup" a asi i určitej kariérní rozvoj. Ale jsem toho názoru, že pokud se má někdo něčeho vzdát kvůli dětem, je to PŘEDEVŠÍM jejich rodič - tedy v našem případě já a manžel. Přijde mi sobecký říct si "JÁ se nechci vzdát svý práce, manžela ani nehne, aby se kvůli VLASTNÍMU dítěti něčeho vzdával, ať se radši vzdá svýho čehokoli ta babička, beztoho je už v důchodu a nemá co pořádnýho na práci (o dědečkovi ani slovo, tomu se to, že se ničeho vzdávat nebude, toleruje mnohem snadněji".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.