| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nas bydli pan z azylaku. Letos byl skoro 3/4 roku ve spitale. Chteli nam ho ze spitalu dat domu ve stavu, kdy byl na plenach a chodil jen s choditkem. Protoze nemame bezbarierovy byt, odmitla jsem to, protoze si nedovedu predstavit, jak bych ho dostala pres 10 schodu, nandala do auta a vezla k doktorovi, kde neni parkovani. On chtel domu, ze pry si "k tomu doktorovi dojede autobusem". Vysmala jsem se mu s tim, ze nesleze ani tech 10 schodu, pak ma jit cca 200 m na autobus, msui vylezt do autobusu, pak z nej vylezt a dojit dalsich cca 150 m k doktorovi, ze to proste neda. A protoze nejsme nijak pribuzni, vsadila jsem vsechno na to, ze mne k tomu nikdo nemuze donutit. Tudiz byl v nemocnici tak dlouho, jak to slo, a pak na doleceni v LDNce. Mezitim jsme mu vyrizovali domov duchodcu, protoze jsme nevedeli, jak se bude vyvijet jeho zdravotni stav. No, a v LDNce se jim podarilo ho zrehabilitovat tak, ze je na tom stejne jako pred nemoci. Jen jsem proste musela dost rezolutne odmitnout veskere navrhy na to, abychom si ho vzali domu. Vychazela jsem z toho, ze jak se ho system zbavi a my se zacneme starat, tak uz nam system nepomuze a spis se nam vysmeje a hodi nam klacky pod nohy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.