| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jestli to někoho zajímá, já jsem dost v háji. Nic moc nestíhám, kdykoliv si sednu, bere mě spaní. Já sova, teď usínám v 10 večer, proberu se kolem půlnoci, proletí mi hlavou, že kdyby mixér nedělal takový kravál, snad bych se i pustila do těch pusinky, co mi ještě chybí..
Horší je že včera se na fb objevily velmi negativní recenze na eshop, kde jsem objednal a zaplatil dárky, tak to vypadá, že jsem bez dárků.
Takže sobota dlouho spát, pak nějaké nákup, plus výzdoba domova a skočit do sušárny pro další židle pro návštěvníky na Štědrý den a k večeru jedu pro naše k sestře na rodinnou oslavu, kam nejsem zvané ani se nechci účastnit, bo je tam krize a budou hrát kino domácí pohody, nikdo to neví, jen mi volala histericka ségra, že švagr chlastá a sebevraždi se, tahali jsme jeho 60kilo z kolejí, no je zoufalý a ona.. chladná, ona má v sobě něco autistickeho, ale to je asi jiný příběh..
Ríša má v sobotu v plánu nakupování s taťkou, jen ať jdou, přednáška o rizicích byla, svetla, davy, únava, hlad, zmatek, no chcou to společně tak ať jdou.
V neděli snad ty nepecene kuličky a pusinky, jestli vyjde, mezitím peřiny a prát, ještě tapetuju záchod a lepím mamutem prahy, teď schne beton. Oběd jsem teď dovarila, bude segedin a restovana játra, polivka brokolicova. Ještě musím dočíst knížka, v pondělí knihovna, ať nemám pokutu 10 Kč :)
A k tomu všemu mám nejradši ticho a při pauze kočku na klíně a na hrudi nebo jak se jim chce! :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.