| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slova "nevhodny darek" se hodne pouzivala v 90.letech pro prodej kdejakych suntu. Jinak nemam nic proti darovani ani prodeji darovanych veci. Nekdy se prece stane, ze neco darujete v dobre vire (treba detem hracku), ono se to libilo vam a sami byste to treba chteli a vazili si toho, ale obdarovaneho to proste neoslovilo. Pokud se ji kabelka k nicemu nehodi, tak ji posle dal, ne?
NIKDY bych ale NIKOMU nerekla, ze mi dal malo nebo mela primo u stromecku pindy, ze toto nebo ono se mi nelibi. Vynadat darci za neco, co se mi nehodi, je teda pro mne tezce pres caru. Mne se taky nelibilo, kdyz jsem dostala pod stromecek obleceni ze sekace. Ale chapala jsem, ze darujici mel hluboko do kapsy a chtel mi udelat radost. Neco jsem casem dala pryc, hlavne to, kde mi nepadla velikost, ale neco se mi dokonce casem i zalibilo a nosim to dal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.