| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro,

já se pamatuju ze školy na lidi, co se družili víc a na ty, co se družili míň, sama jsem patřila k oběma skupinám podle toho, jak mi sedl ten konkrétní kolektiv.

Pokud nesedl, tak šlo o to to tam nějak přežít a příjemné to úplně nebylo, pokud sedl, tak to bylo naopak fajn a dost jsme se vyblbli i mimo školu.

Nevím tedy, jestli jsem extra- nebo intro-, ale přišlo mi to jako dvě úplně diametrálně odlišné situace - v té první byl člověk docela ve střehu, aby neřekl nebo neudělal něco "divného", v té druhé mohl být sám sebou a bylo to v pohodě.

Přemýšlím, jestli se tedy čistý intravert pozná podle toho, že ty "druhé" situace (kolektivu, se kterým si vzájemně "sednou") vůbec nezažívá, a čistý extravert podle toho, že nezažívá ty první (tj. zapadne do každého kolektivu)

A taky přemýšlím, jestli třeba ze školy mám nějaké "užitečné kontakty", a zjišťuji, že minimálně až vůbec.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.