| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už sem chodím léta, přispívam málo. Teď prosím o radu.
Manžel má druhou mizu, našel si " kamošku". Jsme spolu 15 let. Deti. Zamiloval se. Zatím se nestehuje, říkal, že to chce spravit, ale momentálně je mnou presycen, lezu mu na nervy, nebaví ho dělat věci se mnou, tváří se prednasraně. Celkově je tak nějak pořád v tenzi.. Nastavili jsme si pravidla typu -přes týden být co nejméně spolu a o víkendu nějaký program, co sneseme. Pracujeme spolu, takže se bohužel vidíme v práci denně. Dalsi bod je výpověď. Moje i jeho. Já hned ("kamoška" je z prace A já bych to nesnesla). On az si neco najde. On tvrdí, že je to kámoška, že se sverují a přerušit styky nechce, ale určitě už se spolu libali, ostatní jsou jen domenky. Možná spolu nic nemají nebo mají, já nevím. 
On někdy spolupracuje, někdy ne. Já s ním chci mluvit, on někdy mluví, někdy vykrikuje, že už nechce nic řešit. 
Vzhledem k tomu, že přerušit styky s ní nechce, speje to spíš k prohloubení jejich vztahu a devastaci našeho. 
Vypadá to spíš, že na naše pravidla přistoupil kvůli svému svědomí, aby se za měsíc mohlo říct, udělal jsem co šlo, jdu. Snaží se být fér (Vždy byl), ale rozhodně nám tu nenechá majetek a neodejde s taškou. Máme hypo z 2/3splacenou. Auta, pidifirmičku mimo práci, on samozřejmě vydělává 2x víc než já. A co tu občas čtu, jak se chlapi během chvíle mění,nechci nic podcenit.
Takze: máte pro mne rady právní či osobni? Jaké dokumenty dát dohromady? Jak se chovat? Co dělat? 
K dětem se chová pěkně. Kvůli nim to asi bude řešit víc než kvůli mně.
Jsme někde na pomezí, kdy není jisté nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.