| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S tim, ze nekdo se mnou mluvi o sebevrazde, zkusenost mam. Je to jeden z mala lidi, ktery ma moje telefonni cislo se zretelnym dovetkem "kdykoli znamena opravdu absolutne kdykoli". A proste jsem tu pro nej a s nim, tak, jak on potrebuje. V lepsich fazich, kdy je schopen bezne diskuse q ma nahled na to, ze jeho deprese jsou docela zavazne, mu nabizim i zprostredkovani lekarske pomoci, ale beru jeho rozhodnuti, ze ji v soucasne dobe nechce. Ve chvilich, kdy je mu opravdu spatne, pro nej proste jen jsem, respektuju jeho rozhodnuti nechtit odbornou peci. Dokazala bych, pevne doufam, prijmout i jeho rozhodnuti se skutecne zabit, pokud by bylo nezvratne, i kdyz by mi straslive chybel. Ale snazim se odfiltrovat, minimalne v tech "blbych" chvilich, tohle svoje lpeni na nem, ktere je svym zpusobem mou sobeckou potrebou ho mit ve svem zivote, a nepodsouvat mu svuj vlastni strach. Zaroven se snazim mu nabidnout maximum toho, co si on sam ode me preje, co pomaha jemu pro neho samotneho a ja mu muzu dat. Hlavne plnou pozornost, vnimavost, diskretnost, respekt k jeho rozhodnutim, ktera neodpovidaji me predstave o tom, jak by to "melo byt", a v neposledni rade silny citovy vztah. Vztah hluboky, ale ciste pratelsky, ne milenecky. A k tomu, co mu muzu dat, tedy rozhodne nepatri sex. Moje podpora pro nej jde daleko, ale nikdy ne pres hranice, ktere jsou vysostne moje a me rodiny.
Coz tedy u Tebe je asi nejak naopak, nevim. Prijde mi, ze si pres toho muze nejak plnis sve narcisistni fantazie. Zachrankyne, spasitelka... Ne, ze bych to nechapala :) Ale rekla bych, ze problem je v tomhle pripade jinde, nez v samotnem zdeseni pri recech o sebevrazde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.