| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jano, přečetla jsem si příběh.
Jo, pokud se to už za několik měsíců lepší, je to fajn...on ten zamilovaný začíná procitat z té jakoby drogové závislosti a vrací se do reálu...a začíná ho z toho všeho bolet hlava, když se podívá, kam to dotáhl. tedy většinou.
je to takový boj s časem, táhne se to...ale bylo by škoda to předčasně vzdát.
Ono to pak má i docela dozvuky, člověk se pak musí zase zpátky "utřepat" ve dvou...a někdy je těžké akceptovat i to, že chlap je schopen udělat tlustou čáru za svým selháním, probrat to třeba jednou...ale pak se k tomu nevracet. To je asi pro ženy to nejhorší...s většinou chlapů se špatně sdílejí emoce...to je něco co neumějí vyřešit a na co nemají svojí mozkovou krabičku, nerozumějí tomu mnoho.
Prošla jsem i s pár lidmi tohle období...někdy je to citově jako na houpačce, ale jak říkám, možná v 90% případů se to utřepalo zpět...v jiné podobě, ale docela hezky.

Já se ještě od mládí osobně nezamilovala, takže se zdráhám konstatovat, že se mi to už nestane...ale ráda bych toho bezhlavého chemického zamilování už zůstala nadále ušetřena, je to hezké jen chvíli, pokud to nepřeroste do nějaké další normální lásky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.