| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sedmi,

tvůj příspěvek je manipulace jak vyšitá - ten, kdo s tebou nesouhlasí v jedné konkrétní věci, je okamžitě neohleduplný ve všem ostatním, je to prostě osoba, o kterou by sis kolo neopřela. Terapeutka je bez ohledu na to, co si ve skutečnosti myslela její kolegyně a jak moc hlasitá ta hudba byla, naprosto bezohledná osoba, které napíšeš, že snad není opravdu terapeutkou...

Já tedy neřídím, a když jsem spolujezdec, myslím především na pohodlí řidiče, který se musí soustředit, aby mě bezpečně dovezl, zatímco já si spokojeně "vezu zadek". Tudíž, pokud by nešlo o extrém (což mimochodem pro mě nejsou ani Alexandrovci nahlas, s těmi se dá "bojovat" sluchátky, ale třeba situace "mám migrénu, mohla bys to prosím dnes ztišit?"), nechala bych řidiči jeho výběr.

Z mého hlediska je třeba neslušné na člověku, který mi poskytuje laskavost (z Terapeutčina popisu odvoz jako laskavost vnímám, protože platba je skutečně jen příspěvkem, ne pokrytím půlky nákladů a odpovědnosti řidiče za cizího člověka), vyžadovat další přizpůsobení, které pro mě není nutné. Zcela v duchu tvého pravidla bych situaci vyhodnotila jinak. Ale samozřejmě, už jsme byly shrnuty jako neslušná individua, protože jen tvůj postoj je správný a tys ta slušně vychovaná!

Soused, který by poskytoval a vyžadoval slušnost v tomto pojetí, by mě asi štval mnohem víc než někdo, kdo pere po 20 hodině večer (což mimochodem děláme já i sousedka, víme o sobě, že jsme sovy, hranici hlučných aktivit držíme na těch 22).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.