| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak maminka je dospělá, pochybuju, že jí na hejbnutí prdelí něco šíleně překvapilo. ALe možná to mám posunutý, asi by mi zrovna tihle interpreti nevadili.

O podzimních prázdninách jsem byla na lezecké stěně, kde obsluha pouštěla velmi nahlas rap, plný vulgarit a při tom tam měli příměšťák pro děti. To jsem se teda ozvala a hudbu změnili. To je hudba, která mě fakt uráží a vadí (pak ještě industrial - své mládí jsem strávila na spoustě povinných brigád, takže hučení plechových strojů mi vadí taky). Takže na té stěně už jsem takový chronický stěžovač ~t~ . Obsluha tam jsou lidi, co by mohli být mými dětmi, ale prostě jdu a řeknu si.

V autě - když mě někdo veze, tak si obvykle povídáme, nebo se na hudbě domluvíme. Ale spíš se přizpůsobím řidiči, protože vím, jak důležité je na dlouhých trasách to, aby řidič neusnul...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.