| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se vlastně tady chci ujistit, že udělám dobře, když ho odžřznu. Zítra se máme vidět, do telefonu jsem to probírat nechtěla.
Ale že je to pro mě velká ztráta, je fakt. Ani dcera neví, jestli ho ještě vidět.
Chodili jsme spolu deset let, poslední dva roky jsme byli velmi dobří přátelé. Tyhle Vánoce jsme trávili ve třech. Já od dětství velmi lpím na vztazích, ať jsou jakkoli nemocné, asi proto, že jsem byla vždycky hodně sama.
A je to šok. Měla jsem ho ráda, protože jsem ho považovala za jednoho z nejčestnějších a nejcharakternějších lidí, co jsem potkala. Takový Mirek Dušín. Jaká ironie.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.