| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Napíšu ti svůj nepříjemný zážitek. Máme příbuzné, kdy moje sestřenice byla ve věku mladé tety, starší o 12 let. Tj. Když jsem tam jednou byla na pár dní sama (14-16) nevím už, tak sestrenka měla raubiře 4+2 r. A Prima legračního manžela.
Do té doby, než začal s legrackami na prsa když tam nikdo nebyl a tak divně se otiral, ( to jsem byla zvyklá od pitomcu že školy, ale od nej?). A pak jsme jednou spolu jeli sami někam na traktoru ( byli hospodari). Normálně mi sahnul do rozkroku a měl nějaké kecy. Odstrčila jsem ho a vypadla pryč.
Od té doby jsem ho nesnášela a nejezdila tam. Už nikdy. Bála jsem se, že přijde v noci. A to jsem vlastně neměla žádné sexuální zkušeností a ani se nijak o znásilnění nemluvilo jako dnes. Ale prostě jsem se cítila ohrožená.
Nikomu jsem to neřekla, ale dlouho jsem nad tím špekulovala, PROC? Mají nejmladší dceru, hodně jsem na ní myslela, jestli ji neubližuje. Prišel mi takovy hruby,? Ale vypadala normálně, tak snad to byl jen úlet se mnou mladicí.
Přitom si neuvědomují, jestli jsem mohla dělat pro něj nějaké náznaky , výzvy? Copak si puberťaçka uvědomuje, co je pro chlapa už výzva,?
A on byl miláček rodiny. Nikdy bych neměla šanci. Příkladný otec, skvělý společník, makáč a ja se ho jako jediná bála a nechtěla tam jezdit. Nikdo to nechápal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.