| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozhodně bych ponoukla dceru, ať si tenhle zážitek zpracuje, aby to neovlivňovalo její partnerský život.

S tímhle jediným souhlasím.

Jinak jak jsem psala, bývalý partner by skončil za mne v propadlišti dějin tak nebo tak. Bývalý a tečka.
Vcelku by mi vadilo, i kdyby neměl jako lásku nohy, - že je chce hladit mé dceři. Dobrovolně nabídnuté masáži na výzvu dcery jakože z dobroty srdce.. nevěřím, nejsem blbka.

Ale třeba bych už dávno věděla, proč si dcera ublížila a ne až po jisté době. A také bych z ní už dávno vytáhla proč. Za pomoci odborníků třeba.
A také si troufám sdělit, že už bych vycítila napětí nebo jinak vyhodnotila nějaký pocitový vlnění mezi lidmi, se kterými žiju.

Pro mne je volba v zakladatelčině tématu jasná. Bývalý přítel i na pustém ostrově - jednoznačně skončí v propadlišti dějin. Pomoci dceři. Pokud to bylo jinak, ono to vyplave, pokud je bývalý přítel - přítel - tak se poklidně s omluvou vrátím, kdyby náhodou. Pokud ji nepřijme, nebyl to přítel.

Upřednostmila bych dítě (ale já své dítě, jak je znám)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.