| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terez, ale já bych si taky toho partnera nenechala, ani jako kamaráda, to je jasné, jen jsem uvažovala nad tím, co se třeba mohla stát. Ale to je jen fantazírování, co snad nikomu neublíží, aktéři tu nejsou.

Jo, ale dostat z dítěte, PROČ, to teda při fakt hlubokém traumatu, které může být podpořeno různě kříženými vztahy k oběma rodičům (tady teda rodič "polorodič"), k tomu musí nazrát čas...někdy to fakt nejde hned.
Taky mám vlastní zkušenost, popisovala jsem ji už víckrát, sebepoškozování. K meritu věci jsme se dostaly až za nějaký čas...bylo to zahalené do jiných viditelnějších věcí, ale nebyl to ten pravý důvod, jen takový závoj.
Ona si to dcera ani neuvědomovala, co vlastně za tím vším bylo doopravdy, to fakt vyplynulo až tím uvědoměním, když jsme sundaly slupky.
K psycholožce chodila, nakonec to "řešení" dovolila mně...ale jak říkám, nešlo to hnedka. Pak to celé skončilo ze dne na den, díky Bohu, byl to dost hroznej čas.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.