| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no já bych se odpíchla od té velikosti, co uvádějí letecké společnosti. Jak u příručního zavazadla, tak u kufru. Příruční zavazadlo bych brala co největší (s tou limitní velikostí příručního zavazadla u leteckých společností). Teď je otázka, jestli víc lítáš, nebo jestli ho budeš vozit i třeba "na víkendy na chalupu" - pokud lítáš, tak skořepina na kolečkách, pokud ta chalupa, tak je imho lepší taška, ideálně s popruhem přes rameno, když jí potřebuješ někde poponést. MOžná nějaká venkovní kapsa, vnitřní dělení se mi neosvědčilo, raději mám velký prostor uvnitř, který si kdyžtak rozdělím tím, že mám věci v takových síťových "kostkách" nebo v menších taškách (třeba hygienu).

Kufr - opět je lepší kufr nebo taška? Taška se líp narve do kufru auta, kufr je praktičtější na dlouhé cesty (letadlem, autobusem) a na pobyty (kde člověk může mít věci v kufru poskládané a brát je z toho, versus přehrabávat furt tašku).

Kytičkovaný nebo tak bych brala hnedle - poznáš si ho na první pohled. I si myslím, že je menší šance, že někdo ukradne kytičkovaný kufr, čistě proto, že je nápadný. Hmmm... začínám nad tím přemýšlet, jestli bych nějaký infantilní nechtěla taky ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.