| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hodně žiju a hodně přemýšlím. Od jakživa. Snažím se pochopit, jak funguje svět a jak fungují lidi. Zajímám se a pozoruji. Hodně čtu a hodně koukám. Vstřebávám. Jsem hodná a vstřícná k živým bytostem. Bůh je všude se mnou a věřím mu. Povídám si hodně s lidmi i se zvířaty. Splývám s přírodou. Jsem i hodně sama, jen se svými myšlenkami. Přijímám to, co přichází a baví mě, jaký smysl to posléze odhalí. Věřím v dobro.
Neřekla bych, že se ještě hledám. Zdá se mi, že život mi sám od sebe přinesl spoustu odpovědí. Všechno má dříve nebo později nějaký význam.
Nikdy jsem nečetla žádné "hledačské" knihy ani bych nenavštívila nějaké kurzy. Myslím, že stačí prostě intenzivně žít, být otevřená a vnímavá, přijímat vše co přijde. Člověk se časem najde sám od sebe, pomůže mu jeho intelekt a ostatní bytosti. To je možná jeden ze smyslů života a já mám pocit, že už jsem se na své cestě našla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.