| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takových filmů jsou mraky. ~;)

Nelíbí se mi veškeré fantasy filmy. Takže u mě neuspěje žádný Avatar, Pán prstenů, hvězdné války, prostě nic z tohoto žánru.

Nemám ráda žádné americké komedie, styl humoru mi připadá jako pro žáčky na prvním stupni zš, hloupé, jednoduché, primitivní. Sám doma aj.

Nemám ráda "historické" filmy natočené v letech 1946-1960, nedokážu rozdýchat tu komunistickou propagandu v nich, navíc je to i herci fakt natočené mizerně, nevěrohodně. Např. Jan Hus, Proti všem apod.

Nemám ráda současné "moderní" pohádky, kde z princů dělají pitomce, všechno "zachraňuje" šikovná a samostatná princezna, překombinovaný a přeplácaný děj, viz. Slíbená princezna, Kouzelník žito, Čertí brko aj.

Nelíbí se mi komedie založené na tom, že si chlapi dělají z žen blbečky a to jsem k mužům dost tolerantní. Např. tolik milované filmy jako Kurvahoši, nebo Jak dostat tatínka do polepšovny, kde mi je té mámy fakt líto a nějak mi nepřipadá vtipný, jak jí hodí na starost chalupu, vaření, a sami si dělají vylomeniny, tatínek se synem utvoří "koalici" proti nepřející mámě, tahají jí za nos je ještě z toho maj srandu.

A to mě ještě určitě nenapadlo všechno. Kdyby otázka zněla, jaké filmy se Vám líbí, byl by příspěvek o dost kratší.
Filmová tvorba je v současnosti na dvě věci a to jak naše, tak ta slavná americká taky. ~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.