| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak Pána prstenů považuju za film, kde se naplnilo to hlavní proroctví - Jackson byl tak opilý mocí, že zprasil všechny další díly a pozměnil motivace hlavních hrdinů do totální sračkovosti.

Např.:
v knize Faramir nepodléhá prstenu proto, že nebaží po moci. Nikoliv proto, že se bojí.
Aragon jde do války proto, že je KRÁL a jako takový cítí zodpovědnost za svěřenou zemi / lidi - nikoliv kvůli unylým očím LIv Taylor.
Eowyn má city k Aragonovi, ale nedělá ze sebe vnucující se zoufalku - na to má dost hrdosti a sebeúcty.
Gondor, je zobrazeno jako město na pusté pláni... přitom je jasné, že by takhle nemohlo existovat, jak by se ty lidi živili. V knížkách jsou zmínky o farmách (jasně, že zplundrovaných a vypálených, ale jsou tam)
Hobiti se vrátí domů, kde mezitím zavládnul totáč - zavírání lidí, kteří nesouhlasí s režimem atd. - a oni totáč přemůžou jen tím, že nejsou po*** a prostě se lumpenproletariátu postaví.

Už jsem to dlouho neviděla, ale tohle jsou ty hlavní věci, co mi utkvěly. Plus to, že se Jackson vyžívá v hnusobě (jako proč po orcích neustále stéká bahno a mají zkažené zuby a vypadají jak zombíci? V knížkách nic takového není). Já teda ale celkově nechápu to vyžívání se v hnusu a dlouhých, předlouhých bitvách i v jiných filmech.... takže asi jsem divná...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.