| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, ja si kdysi dovolila mit jen jedno dite. Selhal manzel a rozvedli jsme se. pred rozvodem moc stal o druhe dite, kamaradi v praci mu poradili, ze s druhym ditetem si rozvod rozmyslim. Ale bohuzel s nefunkcnim partnerem bylo druhe dite setsakra velky Risk, mne bohate stacilo to jedno a Mela jsem co delat, abych ho uzivila. Ailmenty jsem sakumpikum musela vsechny vysoudit, neb expartner usoudil, ze mi alimentu netreba, proste pomsta za rozvod. Hlidaci prarodice jsem nemela, byli po smrti. Od 2,5 let veku ditete jsem jela na plny uvazek se vsemi riziky, 6-lete ditko se samo budilo a vypravovalo do skoly, protoze slozenky z polovicniho uvazku proste nezaplatis (a to jsme bydleli ve vlastnim, v najmu bych to nezvladla uz vubec, taky jsme to vlastni vybydleli doslova na krev). I tak jsem kazdou korunu obratila nejmene 4x, nez jsem ji vydala, a o zivote s par korunami bych mohla psat knizku o financni gramotnosti s nazvem "Jak prezit bez penez". Nesmela jsem si dovolit onemocnet, to by byla neresitelna katastrofa. Dekuju Panubohu za to, ze nade mnou celou dobu drzel ochrannou ruku a ze jsem to zvladla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.