| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Při bolesti břicha to nepovažuje za zbytečný výjezd, to může být cokoliv, třeba i opravdu vážný problém, stejně(jak už jsem psala) při podezření na infarkt, i když to taky nakonec mohla bejt jenom nevolnost z přežrání, ale když si někdo zavolá rychlou kvůli vykloubenýmu rameni, tak to už asi zbytečný je, ne? Samozřejmě, že když se mi sesype babička ze schodů, tak jí zavolám rychlou, protože budu mít strach. Ale nebudu volat rychlou, když si dítě při sportu vymkne kotník. A tohle ty lidi prostě dělaj a já myslím, že doktor je následně schopnej tohle následně vyhodnotit jako zbytečný výjezd. V Německu prý musíš za takové výjezdy zaplatit(ví od kolegů, teď nevím jestli říkal Německo, abych nekecala, ale určitě to byl nějaký stát EU)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.