| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážný, jj moc se mi líbí ten způsob co mají v Belgii kde byl syn na výměnném pobytu. Moc se mi to líbilo.
Jedna škola v páté třídě nastoupí na něco jako učňák s sš. A měli tam obory automechanik, truhlář, elektrikář a ještě něco. Všichni si hrají v dílně se vším. Za 3 roky se rozhodnou co je víc baví.
Pokračují v tom svém oboru. Kdo uvažuje o Vš, má nějaké hodiny navíc.
A jako výstupní práce může být klidně kuchyňská linka pro sousedku v ulici, kam si to přijdou prohlídnout.

A jak říkala Carin(maminka toho kluka co byl i u nás), mají si kam dávat celou dobu opravovat auta. Ráno to prostě nechají ve škole a odborně jim to opraví.
(i když já vím, že když jsem to sem psala poprvé, že se to dost lidem nelíbilo, že by si k někomu kdo se to učí auto NIKDy nedali,ale to je každýho věc).

Mě se ta myšlenka moc líbí.

Třeba u nás v jedné Zš nikdy nezrušili dílny a nevím proč to dělí, ale chodí tam jen kluci. Slečny jak jsem zjistila(někdy před vánocema) nadále v té samé hodině pracovních činností lítají po škole se smetáčky a pytlema na odpadky.(to se tam dělo už před 12lety a stěžovala si kamarádka, že na to mají uklízečky a mají jít taky řezat radši pilkou). té slečně co takto trpěla v sedmičce je nyní 24. JJ nic se nemění......to školství by opravdu potřebovalo velikou změnu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.