| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To máš těžký. Co mají dělat rodiče, když má dítě chodit na trénink (do hudebky...), když rodič musí namakávat v práci? Prodavačky v supermarketech mají běžně pracovní dobu do 22:00, než se dostanou domů, je půlnoc. Dopoledne je dítě ve škole, máma doma, a další týden se můžou vidět. nebo když jsem pracovala v dětském domově jako vychovatelka, měla jsem pracovní dobu 12-20, ob týden 8-20 v So i NE. Vydržela jsem to 8 měsíců, to se bez prarodičů prostě nedalo s malým dítětem dělat, to šlo dělat jen s odrostlými dětmi, které nepotřebují dohled. Jenže já měla dítko tříleté... Jak to má dělat rodič, který má třeba partnera, ale ten maká třeba jako obchodní zástupce nebo řidič kamionu, a rodina ho vidí jen večer, a to ještě ne každý? Jak to chceš udělat? Přitom rodina na dítě nekašle, akorát neumí zařídit rozvíjení jeho talentu. Vím to podle sebe: 6-leté dítě se ráno samo budilo a vypravovalo do školy, protože maminka v práci zařezávala už od 6:00. Zase jsem přišla odpoledne dřív domů a mohla jsem v zimě třeba zatopit v kotli, což to malé dítě skutečně neumělo a ani bych to po něm nemohla chtít, na tu dovednost bylo opravdu malé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.