| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zásadních rozhodnutí jsem v životě udělala spoustu, ale nikdy to nebylo tak vyhrocené jako buď muž A nebo muž B, přičemž bych měla u obou naprosto stejné šance. Zásadní rozhodnutí jsem udělala při výběru VŠ. Chtěla jsem studovat něco úplně jiného, co mě dlouho bavilo a zajímalo, ale tehdy brali tak málo studentů, že bych se s 99% pravděpodobností nedostala. Musela jsem brát také ohled na to, že jsem byla humanitně orientovaná, takže žádné technické VŠ nepřicházely v úvahu. Naši mě tehdy tlačili do určité VŠ a dokonce mě vzali i do pedagogické poradny, kde mi tu VŠ taky doporučili. No, tak jsem na ni šla, bez problémů ji vystudovala, ale nebavila mě a vlastně mě předurčila k tomu, že celý život dělám práci, která mě nebaví a ani v ní nejsem moc dobrá. Zase jsem se na té škole seznámila s mým BM, takže určité pozitivum to mělo. To, co jsem tehdy chtěla studovat, zůstalo mým koníčkem a baví mě doteď a možná kdybych to měla dělat jako práci, tak už se mi to dávno zhnusilo. Spoustu zásadních rozhodnutí jsem pak dělala v tom smyslu, že jsem se rozhodovala, zda se vdám, zda budu mít děti, kde budeme bydlet, v období před revolucí, zda emigrujeme, nebo to vydržíme, zda budeme stavět dům, kde budu pracovat atd., atd. Pořád dělám zásadní rozhodnutí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.