| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taj, tehdy jsem netušila, že by dítě k zápisu nemuselo osobně, resp. všechny děti tam tehdy byly osobně asi, dokonce v té horečce jim tam syn i recitoval nějakou básničku, něco kreslil, zpíval atd., byť to asi nutné nebylo - v té škole byly naprosto nulové nároky po celých 5 let docházky, takže asi i kdyby tam při tom zápisu jen seděl a zíral a nevydal hlásku, tak ho vzali také...,tehdy jsme tam šli z toho důvodu, že jsem na tu školu strašně chtěla a mylně si myslela, že ta škola je fajn a bála se, že když půjdeme k náhradnímu termínu, tak třeba bude nižší šance na přijetí (nebyli jsme spádoví)...no a "co z toho měl..." - no ze zápisu žádné trauma ani zdravotní následky ne, ale z úspěšného přijetí na tuhle nejhorší školu ve vesmíru pak měl 5 let zkaženého života, nechuť ke škole, zatlučená jakákoliv kreativita,zcela vymizelá snaha o nějaký výkon, absolutně nulové znalosti i dovednosti ve všech předmětech,do života nezískal na té škole vůbec nic, kvanta hádek doma, z mé strany spoustu vzteku, nadávání, slz, zoufalství a vyčítání si, že jsme tam vůbec chodili a následně takovou šílenou dobu setrvali, moje i jeho doživotní nenávist k učitelce 4. a 5. třídy a moje sesypání se po té 5. třídě...celkem úspěšná nadílka "radostí" což. Ale už je to minulost, na kterou se snažíme oba zapomenout, to jen teď jsem si na to vzpomněla, v rámci tohoto tématu a fakt věřím, že tehdy ty horečky bylo znamení shůry ať tam nelezeme... teď už je mu na jiné škole blaze~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.