| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na jedné straně píšeš drahá zelenina a kdo si to koupí za ty prachy a že mzdy blablabla..., ALE:

- ve fast foodech je to "jídlo" mnohem víc předražené,ceny nechutné a je tam furt narváno,fronty na objednání...

Jsem o tom četla na netu,jak se vyšvihly ceny zeleniny a já tedy bych si opravdu okurku nebo baklažán za ty ceny opravdu nekoupila. Oni to sice vysvětlovali počasím ve španělsku a cosikdesi,ale když to tak sleduju,tak mi přijdou hlavně nenažraní obchodníci.

Bohužel hodně lidí se na ceny nedívá nebo neřeší, to zas mě překvapily před vánocema fronty v bance na spotř.půjčky, lidi jsou hrozný telata,ale ve srovnání s těmito zvířátky jsoou mnohem víc hloupější,protože narozdíl od nich jim byl dán rozum, umění číst a počítat alespon v rámci 1.st.zš.A zjevně toho nevyužívají; jsem proto ráda,když to tady Kroniko píšeš,že jsou světlé vyjímky.

A manžel ten vždy po prac.pohovorech říká,že je naprosté plýtvání časem a prostředky,že ty lidi jsou takoví tukani,s rozhledem a dovednostmi,jak kdyby vyšli prvních 5 tříd zš,takže vzdělání u mnohých by opravdu prý mohlo končít tou 5.třídou,protože rozdíl mezi absolventem sš a pátákem je spíš ve prospěch toho pátáka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.