| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, a myslíš, že se velkochovy zlepší? Evropa prosadila zvětšení klecí a omezení klecových chovů - a dováží vejce ze zemí, kde tak přísné předpisy nejsou, třeba z Ukrajiny. Já musím koupat bohužel i na ty peníze. Dneska už třeba tolik ne, ala jako samoživitelka jsem fakt musela, to jsem obrátila každou korunu 3x, než šla z mojí kapsy ven. Ale měla jsem kliku, že jsem na internetu narazila na partu nadšenců, co se předháněli v tom, co všechno si můžeš dovolit levně nebo zadarmo. Ono mi to dalo i jiný pohled na věci kolem nás. A že je třeba se občas podívat i třeba na zdravotní pojišťovnu, co od ní můžeme získat, co nám vedle povinné péče dává jako benefit. Já tehdy přešla i s přítele k jiné pojišťovně a jako dárci krve jsme za pár šušňů jezdili do lázní a měli to i se všemi procedurami. Přešla jsem k bezpoplatkové bance. Prostě ušetřená koruna pro mě byla ta, kterou jsem nemusela vydat. A postupně se to nabalilo tak, že jsem nejen přežila, ale mohla si dovolit i určitý nadstandard. jen blbec platí ze top, co může mít jinde zadarmo. Pochopitelně jsem i já dělala chyby a občas jsem ustřelila, tomu se nikdo nevyhne. Dneska tvrdím tolik: i z bídy se lze vyhrabat, ale je to běh na delší trať, chce to kázeň a především používat mozek. Když nemám prachy, je používání mozku zásadní. Hele, mám kamaráda, bývalého bezdomovce. Dělám z něj normálního důchodce, který si může leccos dovolit. Nejhorší bylo dostat ho ze spárů predátora, kterému platil za jakousi půjčku v hotovosti. Počítám, že z něj vytahal tolik peněz, že je to až hanba. Dneska už je to brnkačka, bylo hůř. Ale fakt je, že mi pomohla i náhoda a Pámbu, jestli tam nahoře někde existuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.