| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ruth, dotaz byl, jestli za zaskakování nutně mají být peníze. Tak na to odpovídám, že ne. Jsou různé pozice a různí lidé. Když tam nebývám před víkendem celou pracovní dobu a třeba můj juniorní podřízený tam být musí, tak je to normální. Nebo náš společný útvarový asistent. Ten taky musí. S pár dalšíma se střídají a příplatky za to nemají. Není to přesčas a je to součást jejich práce. Zase nemusí dělat jiné věci.

Já třeba zase chodím na jakousi poradu za jednoho kolegu, aby na ni nemusel jezdit s Ostravy a taky za to nedostávám příplatky, i když pak mám o dvě, tři hodiny míň času na svou práci. A on za to bere nejspíš několikanásobně víc, ale součástí mé práce je zkrátka to, že ho tam zaskakuju, i když mě to otravuje a ani mě nenapadlo, že by za to měly být příplatek.

Všechno se nedá poměřovat penězma nad rámec, někdy je prostě pomáhání kolegům součástí náplně práce. Ještě si to dokážu představit u dvou úplně stejných prací. Třeba ty dvě recepční, co dělají úplně totéž, ale zdá se mi, že dvě takhle úplně naprosto stejná pracovní místa vedle sebe se až tak často nevyskytují. Nebo teda aspoň já je neznám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.