| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, já mám kontinuálně názor, že lidi práci přeceňují, neumí počítat a potřebujou se cítit důležití jak papír od sekané, na tom se nic nemění.

Není to v rozporu s tím, že celý život pracuji a jediným sociálním benefitem, co jsem kdy čerpala, byly Rp a nyní pozůstalostní renty(velmi nízklé).

Nevím(vlastně vím), kdo sem zatáhl představu, že se celoživotně válím na prdeli a občas si u toho fňuknu, že mi někdo marodí nebo umírá. Skutečnost je skutečně jiná.

Takže já neschvaluji práci pro práci za každou cenu, mýtus, že každý musí skočit do kolbenky, aby mu neujel vlak a k tomu si na úkor vlastního zdraví přidat letáky. Když už se do práce leze, má to mít smysl a má to být za prachy. Ale když už teda v práci sem, jsem tam. Kapitalista není od toho, aby šanoval své zaměstnané maminky.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.