| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cairo, jj, dělalo to na mě takový dojem, jsou to štíří energie...i když řekla bych, že v určité etapě.
ŽE SE TO MŮŽE VYvinout i dál...až člověk zjistí, že ty city nejsou nic nenormálního, nebezpečného.


No, dceři je už přes 30 a u ní právě si všímám, jak dělá všechno jinak, než já nebo než jsme dělali doma, razí si takovou svou opačnou cestu...jenže nevidí, že je to jen druhá strana jedné mince.
Mám ji moc ráda, ale přestože jsme obě citlivé, jsme jiným způsobem a moc jakoby nesouzníme s názory druhé.
Taky už odmala nemusí moc doteky, jsou moc "intimní", pocitové :-).

A dokáže, nebo spíš napíšu dokázala, protože teď co je starší, už je to mnohem lepší, hodně "bodnout", když chtěla. fakt to nejslabší místo...a záměrně.

Mám svoje děti a rodinu jako primární studijní materiál ~:-D, jsou každý jiný ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.