| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prodelala jsem stejny posun jako ty, na druhou stranu snad citim i s mladsimi, kteri jeste tak "nezatvrdli", nebot ten odklon od "prilis cimprlich" je jen vesi mnozstvi zivotnich zkusenosti, ktere oni jeste nemohli posbirat.

Dnes bych ale treba zrovna chtela politovat ja, pac mi odmitla pomoci znama, ktera se posledni 2 roky tvarila jako nejlepsi kamaradka, narokovala si dost naseho casu a my jsme pro ne taky ledacos udelali. Nepomohli v necem, co by je nebolelo a nam zasadne pomohlo. Jsem zklamana a nastvana. :-/ Nastesti mi pomohla uplne jina znama, se kterou si zdaleka nejsem tak blizka. Dobry clovek jeste zije. :-)

OT: Vaham ted, jak se postavit k te, ktera nam nepomohla. Dlouhodobe me vztah s ni vycerpava - ja narocna, velmi casto mi vola, energeticky upir, moc resi, ma snahu nas prilis zapojovat, organizovat a narokovat si nas cas (nejenom nasich deti, ktere se s nasimi kamaradi a pres ktere jsme se seznamili) s tim, ze je to reciprocne. My ale zas az tak moc reciprocni vypomoci nepotrebujeme, zvlast, kdyz to je tak moc organizacne a komunikacne narocne.
Meho mene kounikativniho manzela jiz v zacatcich zastrasila, stahl se a dokazal si udrzet odstup. Ja jsem ji neodhadla a neukocirovala. Manzel ted radi to vyuzit, vyhrotit a vztahy uplne ukoncit. Ja jsem se s timhle zatim nikdy nesetkala, neumim vyhrotit a ukoncit slusne a neslusne se mi to prici. Jak byste se k tomu postavily? Jde to vyresit k nasi spokojenosti a bez ztraty kyticky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.