| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach Bože, za co mě trestáš? Když napíšu, že se tak vyjadřovali HLAVNĚ mladí, tak to přece neznamená, že VŠICHNI! Nebo se už neumím srozumitelně vyjadřovat? Jistě, já znám taky super mladé lidi a blbce staré, znám super mladé bez vzdělání i blbce s vysokou školou. NIKDE jsem ale nepsala, že jsou takoví VŠICHNI!! Nebo co mám napsat místo slova HLAVNĚ? NĚKTEŘÍ?

Už si tu fakt připadám jako učitelka v 1.třídě. Víte jaký je rozdíl mezi normálním člověkem a učitelkou? Normální člověk řekne: "Pepíčku, přines mi klíče, co mám na stole". Pokud Pepíček není blbec, přinese klíče. Učitelka ale řekne: "Pepíčku, půjdeš po schodech do 1.patra, tam zahneš napravo a hned naproti uvidíš dveře. Ty otevřeš a uvidíš stůl. Na tom stole leží klíče. Tak je vezmeš do ruky, zavřeš za sebou ty dveře, pak sejdeš dolů a ty klíče mi přineseš". Protože učitelka je zvyklá na to, že děti slyší tak každé 10.slovo a všechno se jim musí zopakovat aspoň devětkrát. Ale že i taky na Rodině, a k tomu psané slovo? Ach Bože, proč sem pořád lezu?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.