| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja vim, cetla jsem tech clanku mnohem vic, narazila jsem na to nahodou, a zacala jsem to lustrovat.
Ta interni akreditace je neco noveho.
Snad se o to pokouselo uz vice skol, vysledky ted nevim.
Ja hledala hlavne toto Team Academy.


I jsem Sevcovi, snad ho sklonuju dobre, psala.
Prijimaci pohovor maji i v anglictine.
Nejaka esej, motivacni video atd.


Ono teda na CZU se dnes nekam bere i bez prijimacek, oni to maji tedy jeste trochu jinak. Treba ten pohovor v aj se mi celkem libi.

Skoro bych rekla, ze uceni probiha podle motivacni literatury, jsem lustrator, detektiv, koukala jsem vsude mozne, i na fb, ale neznam konkretniho studenta s konkretnimi zkusenostmi, pripadne rodice, to me spis zajimalo.




Na České zemědělské univerzitě v Praze funguje od letošního školního roku nový profesně orientovaný bakalářský obor s názvem Inovativní podnikání. „Jeho hlavním výstupem nejsou znalosti, ale prakticky orientované dovednosti,“ říká garant programu Václav Švec. Studenti v něm nedochází na přednášky a semináře. V týmu se starají o vlastní reálné podnikání a učí se skrze „dialog“. Více o tom prozradil Václav Švec v rozhovoru s Alešem Vlkem z portálu Vědavýzkum.cz.

https://talk.youradio.cz/porady/tyden-ve-vede-a-vyzkumu/special-neucime-znalosti-ale-prakticke-dovednosti-o-novem-oboru-na-czu-s-vaclavem-sevcem


On sam je tedy pedagog CZU, Ing. Václav Švec, Ph.D. , jiste zna obe strany.
Tedy jak klasicke, prednasky, tak toto, co ho zaujalo ve Finsku a prosazoval to.



Trochu mi to pripada jako stredni skola, tam se taky zakladaji podniky, tak mi neni zcela jasne, co vice se da naucit na CZU.

Ale zase verim, ze s tim ve Finsku nejake zkusenosti maji a to byl ten duvod zkusit to v CR.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.