| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já doufala, že syn dostane za vyučenou teď v pololetí - na podzim ve škole hodně chyběl, skoro měsíc byl doma po operaci slepáku a nedonutila jsem ho ani aby si zjistil, kam až došli... na nic se ani nepodíval... muž se s ním hádal, já se s ním hádala... přišel do školy a jen čuměl - trefil se do čtvrtletí, psaly se písemky, on nevěděl, která bije... na třídních schůzkách jsem třídnímu řekla, že o tom vím, že prostě na všechno kašle a aby ho nešetřili, ať ho nechají vykoupat v tom, že v 7. na nějakých známkách naprosto nesejde... sešity si nedopsal, látku se doučil jen tím, že trochu dával pozor ve škole a v pololetí má jen pár dvojek - opět spokojen sám se sebou, on se učit nepotřebuje a my ho zbytečně buzerujeme... ~d~ přitom rukama se rozhodně živit nemůže a bojím se, že s jeho přístupem to bude mít ještě těžší, od pána boha má naděleno až běda, ale co z toho, když je tak líný... a učitelé ho mají rádi, takže klidně přivřou oko, protože je "přece tak chytrý" a odpustí mu nepovedený test a počítá se jen opravený - a jemu prostě stačí, že si zapamatuje látku z toho nepovedeného, stejně se neučí... já nemám ani tu páku v blbých známkách... učit se nenaučí, na sš pak bude v háji...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.