| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás doma pomáhá - čistička vzduchu v obývákokuchyni jede stále, v ložnici přes den a na noc ji vyměníme za zvlhčovač. Hodně větrám,všude máme rýmovník, pokud je třeba, tak na noc rozpůlená cibule u postele. Nepřetápíme, od 21 - 22 stupňů již začínají trpět sliznice ve smyslu vysychání. Používáme bylinky na míru od paní Podhorné, probiotika, čaje, vitamín D, hodně ovoce a zeleniny. Jsme často v solné jeskyni, občas bazén, chlor dráždí sliznice. Já trpěla kašlem přes léto snad šest týdnů, nikde nic se nenašlo, ani alergie, astma, ani černý kašel, bacil, nic (jsem zdravotník, vyšetření jsem měla snad všechny). Syn je nemocný velmi často, školka mu dává zabrat a my s mužem ty skolkove bacily nedáváme, ale co jedeme v tomhle módu, tak jsme všichni tři zdraví,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.