| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dlouho jsem si myslela, že holky by se rukama živit nemohly. Ať jsem je vedla, jak jsem chtěla, nic moc je nebavilo, nechytlo.

Teď už vím, že by to u některých šlo. Možná u všech, ale u dvou myslím, že hlavu mají fakt šikovnější a ruce by byly spíš z nouze ctnost.

Každopádně jedna z dvojčat před pár lety začala s pečením a pak trochu na můj popud i s vařením, a kromě toho, že ji to baví, tak v tom je dost dobrá. Pak taky začala malovat, což by sice nebylo k uživení, ale určitý talent na ruce v tom také je. Jo a baví ji účesy a klidně by mohla zkusit kadeřnici (to mi přijde jako fajn učňovský obor obecně).

Malovat před několika lety začala i nejmladší. Taky tvořit komiksy v Anime stylu. Ale na učňák by to u ní asi nebylo, ta praktická zručnost tam není.

Druhá z dvojčat začíná zkoušet věci rukama až teď. Čím dál víc ji zajímá zahrada, to by možná byla cesta. Nemám přehled o učňácích, ale zahradnictví by se třeba někde našlo.

Nejstarší je v tomto směru mimo. Ne že by byla nemehlo, naopak, zcela bez problémů vaří, řídí, viděla jsem ji orat rádlem, ale k ničemu rukodělnému nemá tak intenzivní vztah, aby se tím chtěla zabývat nějak nad rámec běžné denní potřeby. Kdyby si musela něco vybrat, asi by vyhrála kadeřnice.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.