| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Renko, jo, v těch menších městech už je později odpoledne často mrtvo...když jezdíme různě se synem po menších městečkách na jarní, nebo podzimní prázdniny, tak nás to vždycky překvapí, že kolem 17h nejpozději už je všude zavřeno, venku na ulicích skoro nikdo, otevřené fakt jenom hospody, nebo sem tam nějaké potraviny, ale ty tak do 18 nejdéle...museli jsme si na to vždycky zvyknout, že když si chceme něco nakoupit, tak musíme spíš ráno... Třeba mě docela dostala otevírací doba jednoho papírnictví u náměstí v České Třebové, kde měli otevřeno jen od 9 do 12h každý den~:-D, kolikrát jsem si říkala, že se tam podíváme, ale prostě ráno jsme obvykle odjížděli někam na výlet dřív, než v těch 9 a vraceli jsme se až odpoledne...kdo asi do takového obchodu chodí? To nestihnou ani školáci ze školy...Ale jinak o kus dál byly asi 3 papírnictví poměrně blízko u sebe...totéž jsem si všimla třeba v Jičíně, že tam taky byly dvě papírnictví kousek od sebe, plus ještě kousek dál nějaký obchůdek hračky, drogerie, papírnictví...že se jich uživí tolik na tak malém městě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.