| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diskuze o spravedlnosti mezi sourozenci mě přivedla k zamyšlení. Ve svém okolí mám celkem dost případů, kdy matka trvale straní jednomu ze sourozenců, lhostejno jakého pohlaví, věku, zda je to lempl nebo úspěšný člověk, rozvedený či ve šťastném vztahu. Nejde jen o peníze, ale i o celkový přístup, taková nějaká větší náklonnost. Roli v tom určitě můžou hrát vzájemné sympatie, které si člověk prostě jen tak z rukávu nevytáhne, to tam musí být. V kostce jeden má první poslední „za hezký úsměv“ a druhý, i kdyby byl stokrát slušnější, férovější, spolehlivější a postavil se na hlavu, tak to de facto ta matka za moc nemá, bere to jako samozřejmost. Čím to je? Protože u otců jsem se s takovým přístupem setkala jen málokdy, spíš vůbec. Já si tím taky prošla, s bráchou máme hezký vztah a nechci, aby ho ten můj pocit „křivdy“ narušil. Nicméně občas mě to samozřejmě dožene, většinou při konfrontaci s nějakou další konkrétní situací, a pak mě to mrzí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.