| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

On se těžko posuzuje rozdíl mezi ezoterikou (jakoby) a psychikou natož psychotomatikou.
Když jsem měla nějaké zdravotní problémy, kamarádka, co je opravdu EZO.. vykládá karty a tak.. se jen usmála a říkala mi -

"nedivím se.
Fůra starostí, problémů, umíš všechno nejlíp, snažíš se všechno zvládat sama, ještě si ani nepostěžuješ.. a odpočívat ses nenaučila.. a nadávat taky ne".. jsem si myslela, že je divná do doby, než jsem zjistila, že divná jsem já a že je to psychické a v takovém tom běžném fyzickém má vlastně pravdu.

Že se stalo jen to, že jsem se opotřebovala a zestárla jsem a samozřejmě, to, co jsem dávala mladá, už mi trochu hůře jde, když stárnu a že ten tlak na výkon není rozumný ani dobrý.

Takže u mne vznikly problémy vlastně somaticky resp. z psychiky.

Bolest čekoholiv mne dnes varuje, že se buď změní počasí nebo něco dělám blbě. Od toho, že jsem ve stresu, takže stahuji svaly přes to, že mne bolí hlava z přetažení a nejvyšší čas vyrazit na procházku nebo jít si zacvičit.

Na tvou konkrétní otázku nemám odpověď, jen bych se úplně nevysmívala tomu jakoby EZO pohledu. Mne bolesti zad krom odpočinku a pravidelného cvičení naučily nosit místo kabelek batůžky.. a nenosit v nich voloviny :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.