| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tereza "Já vím, co chci, aby mne neorganizoval (což těžko projde, protože to je to jeho nastavení) a abychom zvládli normálně komunikovat a to je samo o sobě protimluv, protože to taky neumí."

No nevíš, promiň. Chceš aby tě neorganizoval, to teď nedělá. Ale stejně zase chceš, aby byl podle tvých představ komunikativní.

CHceš svůj čas s ním bez sourozenců, ale neřekneš to ani jednomu z nich.

"nefunguje s ním normální komunikace jako s ostatními lidmi. A jak stárne, tak se to zhoršuje, ale protože jsem si vědoma toho, že stárne, o to víc mi vadí, že to nejde jinak."

To je jako bys chtěla, aby tatínek uměl německy a mluvil tak s tebou, nebo byl lyžař a jezdil na hory. Prostě takovej není, nerozumíte si, tak se s tím musíš smířit. Přijde mi, že ho nebereš jaký je.

Nechci se tě dotknout, to ani náhodou, jen mi připadá, že to fakt nevidíš. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.