| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás teda služební telefon v družině je, když chvilku nebyl, tak jsem dost řvala já (ono stačí,když potřebuješ zavolat,že se něco děje a nevíš kam... bylo to asi 3x za 3 roky - jednou se mi vybila baterka na autě a musela jsem dát vědět do družiny,že si dítě vyzvedne cizí člověk (pro družinu cizí), jednou jsem se zasekla v koloně na dálnici a volala jsem, že přijedu tak5 minut po zavíračce,ať počkaj a nepanikařej, a jednou,když zamkli budovu (nějaká telata) a já stála před barákem a nemohla se dostat dovnitř pro dítě...). MObil je to služební,takže počítám, že leží jen v té družině, jsou tam čísla na rodiče,takže vidí,kdo volá... a nehrozí žádné telefonáty v neděli večer... a je jedno,kdo zrovna děti hlídá (nám se střídají asi 4 holky v té družině).

Ale prioritou jsou písemné omluvenky, máme na to formuláře (I na netu, můžu si stáhnout), vytištěné v ranní i odpolední družině (takže když víš, vyplníš třeba o den dřív nebo ráno), můžeš samo napsat i rukou a poslat po dítěti.

Samomzřejmě na začátku roku vyplŇuješ, zda obecně dítě samo/s doprovodem, kdo je povolený doprovod - lísteček je nutný jen v případě, že je to jinak proti plánu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.