| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsme si to s tatíkem vyjasnili. Já ho dneska trochu přepadla, protože mi to prostě nedalo a špatně se mi z toho spalo.

Už vím důvody. On se něco doslechl, samozřejmě, řečeno zcela jinak a v nějakých souvislostech, to jsem si následně vyřídila přímo s donašečem. Vypadlo to chvilku jak u soudu a nebylo to vůbec příjemné, nicméně to bylo nutné.
Takže jsem udělala v rodině malinkatý vítr, ale to se utřepe.

Také jsme si vyjasnili, že budu-li potřebovat pomoc, tak ji vítám, i jeho radu, ale že vážně není třeba, aby nás chodil organizovat, že jsme dospělí. Tak nějak vlažně souhlasil, jsem zvědavá, jak dlouho si to bude pamatovat. A zároveň jsme probrali, že si mi může i postěžovat na kde co, ale že jejich soužití se sourozenci musí řešit s nimi. Já mohu maximálně vyslechnout, ale dál nic posílat nebudu a řešit už vůbec.

Jako není nijak sluníčkovo, ale to jsem ani nepředpokládala, jen mne to tížilo jako kámen. A jsem ráda, že je nějaký vývoj.


Děkuji Vám za rady i podrb ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.