| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Boží

asi tak. Průser je, že my myslíme na prevenci jen pokud se vynoří neznámá jako Koronavirus. Ale když jde o obyčejné virozy, choroby respiračního ústrojí nebo i tu chřipku, tak elckdy vystavujeme nákaze slabší jedince a vůbec to neřešíme, nemůžeme si přece vzít home office ~a~

Takže já si teď můžu doma plíce vykašlat kvůli krávě, co když už musela jít nemocná k ortopedovi (což chápu,ž e enchtěla přijít o termín), tak si nemohla vzít alespoň roušku anebo akšlat do kapesníku. Místo toho kašlala do pěsti vzdálene od pusy 5 cm..... A já, jakožto astmatik, teď jen dělám vše možné proto, abych neskončila se zánětem průdušek a antibiotiky. A to jsem ještě ta šťastnější, v té čekárně byla převaha důchodců s poměrně dost fragilní konstitucí.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.