| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolíku,

ano, za mě ještě bakalářská stupeň nebyl. Ale to právě nic nemění na tom, že mi VŠ sama o sobě nestačí. U českých univerzit to píšou jasně, navazující studium je možné jen u určitých oborů, občas dělají i štráchy, když má člověk Bc. z jiné univerzity, i když obor vyhovuje, Právě jen u té Plzně jsem našla, že když má člověk jinou VŠ a prokáže, že absolvoval ten pedagogicko psychologický základ, který je součástí běžného bakalářského studia ped. věd, pak mu umožní studovat ten navazující magisterský. Někdy loni nebo předloni, když jsem hledala (hledám minimálně jednou ročně, spíš častěji), měla, myslím, že ústecká univerzita, uvedeno něco podobného, akorát tam byla podmínka, že ten ped. psy. základ musel být od nich. Jednotlivé ped. fakulty si vzájemně téměř neuznávají předměty,a když, tak max. rok dozadu, takže to má význam jen pro někoho, kdo jinde neuspěl a plynule jde ze školy na školu...

No a pak taková "drobnost", jako stovky kilometrů a kromě školného (asi 44 000 Kč) i tisíce za dopravu.
Jak už jsem psala, na to nemám ani časově, ani finančně. I kdyby se stokrát ukázalo, že to jde i bez bakalářského titulu z peďáku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.