| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Užitečné...kdybyses mě zeptala loni, tak bych možná řekla, že mi škola překáží v plnohodnotné výuce mých dětí ~:(

Jsem zvyklá si učit děti sama včetně vyhledávání informací o tom, CO vlastně je mám učit. Několikrát jsem zažila i dlouho zavřené školy, nejvíc 3 měsíce. Viděla jsem, jaký vliv má uzavření škol na děti, rodiny, společnost. Viděla jsem, co s mými dětmi dělalo, když se v normální otevřené škole pořádně neučilo. Věřím, že jsem dobrá, a že děti dokážu naučit ledacos. Ale po tom všem prostě stoprocentně vím, že DOBRÉ ŠKOLY JSOU ZOUFALE POTŘEBA.

Teď, když jsou děti na DOBRÉ ŠKOLE, prostě nějak nevím, co přesně bych ty děti měla učit, protože učitelé vědí, mají plán, jedou a učí dobře, předmětů přibylo, kvality a množství taky. Takže nestíhám a mám z toho obrovskou radost. Taky je skvělé, že moje děti nejsou jediné, kdo něco vědí/umějí díky matčině guerillové výuce, jsou prostě v partě, která se učí a je to normální.

Protože vím, jaký je to průšvih, když se děti neučí (zvlášť, když se některé učí a jiné ne), tak jsem hned v úterý odpoledne zajistila dětem výuku aspoň něčeho přes Skype. Naprosto to neodpovídá školnímu kurikulu, je to opět rodičovská guerilla, ale holky se učí, nejsou odříznuté od světa a mají z toho radost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.