| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty jo, jak se člověk v tom novém systému rozkoukává, tak mě napadá, jak se budou řešit takové situace jako:
nemocné dítě - není mu dobře, samostudium nedává, bude ve skluzu s učivem
je nemocný rodič, dítě je menší, samo se moc nenaučí - četná osobní zkušenost, když s dítětem lehneme oba a notně pokulhává dohánění učiva, protože nejprve je blbě dítěti a pak rodičům
rodič pečuje o menší sourozence případně postižené dítě a fakt nemá kapacitu dělat ještě domácí školu - taky osobní zkušenost, nějaké okno najdu, tablet to jistí, ale učiva bývá menší objem a naše malá je ještě relativně zvládnutelná, ale když má horší dny, tak je to šílené a s věnováním se staršímu je problém, plus mám stále čerstvě v hlavě ty stavy, kdy po probdělých nocí ve stavu zombie jsem trávila dny nošením dítěte, co bylo nemocné, rostly mu zuby a řvalo a řvalo, odložit se nedalo...učit ještě dítě do toho, tak si jdu hledat vhodnou větev nebo trám
co děti ze sociálně slabých rodin a vyloučených lokalit

a určitě je řada situací, které mě nenapadly...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.