| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já třeba nevidím online nic, vše kontroluju úkol po úkolu z fotek. Naše škola je s vybavením dost na štíru (já ani nemám v práci počítač, nosím si svůj). Takže v pondělí v 1. várce jsem zadala to, co jsem chtěla po prázdninách udělat v hodině - opáčko, jen teď se vše hodilo na papír. Mezi tím jsem se zorientovala, zjistila, jak děti/rodiče fungují, zda jsou na příjmu. Teď najedu na knihu a půjdu pomalu. Učím Aj, takže si potřebuji ověřit, že děti ví, o čem čtou, co doplňují, tak se mi bude vracet hodně cvičení, ale jsou krátká. Nemůžu a nechci zadat již zmíněné přečti, napiš, nauč. Úkoly známkuju, ale hodně mírně, a ze všech těch známek na konci tohoto období udělám jednu velkou známku. Žákům píšu, jakou známku dostali, ale do Bakalářů je nedávám. Snad se rovnou nepřekleneme do prázdnin, nemám známky (nemoc, prázdniny, 2 turnusy hor - spojování) a toto nebude jediná známka :D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.