| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milado,

taky mám maturantku přijatou na VŠ, bez maturity má smůlu. A co? Jsou věci, které mě prostě trápí víc.

Mnohem víc, než úspěšní jednotlivci, kterým to komplikuje život (a znovu opakuju, týká se to i mého dítěte), mi odložený rok třeba dělá vrásky u případného výpadku celého ročníku absolventů VŠ a SŠ, kteří se měli zapojit do pracovního procesu. Jsem zvědavá (a bojím se), co udělá s ekonomikou to, že se zastavují celé provozy, jestli ti absolventi vůbec budou mít kam naskočit.

Jo, ve světle takových myšlenek je úplně fuk, že možná nějaký maturant bude za rok muset dělat přijímačky, i když by letos nemusel (a opět opakuju, i moje dítě). Vždyť už jenom to, že nevíš, co bude za měsíc, natož za rok, to celé staví na hlavu. A proto je mi to v tuhle chvíli fuk a budu to řešit, až bude mít cenu to řešit.

Navíc jsem rovnou psala, že si dokážu představit, že zrovna maturity se vyřeší jinou formou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.